Metehan Emlik | Genç bilim insanı, merhaba!
714
single,single-post,postid-714,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

Posted by Metehan EMLIK in Tekno Haber

Genç bilim insanı, merhaba!

10420418_1075473445802878_2515637710905064585_n

Kendi fikirleri olan, yetenekli bir öğrenci olduğunuzu fark etmememiz olanaksızdı. Peki yeni bir şey denemeye ne dersiniz? Hayalleri zorlayan bir şey. Farklı bir şey. Bir soruna çözüm olan bir şey. Hatta belki duyanlara biraz delice gelebilecek bir şey.

Ortaklarımız olan LEGO Education, National Geographic, Scientific American ve Virgin Galactic ile birlikte, yaşları 13 ile 18 arasında olan geleceğin mucitlerini, liderlerini ve genel olarak harika insanları (tıpkı sizin gibi) sorular sormaya ve cevapları bilimsel deneylerle bulmaya çağırıyoruz. Üstelik, kazanabilecekleriniz arasında insanın hayatta bir kez karşısına çıkabilecek bazı deneyimler, burslar ve gerçek iş olanakları da var.

Bu yıl İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Arapça, İbranice, Lehçe, Japonca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Kore Dili, Çince (Hong Kong veya Tayvan) ve Türkçe girişleri kabul ediyoruz. Ülkenize özgü bazı ek uygunluk şartlarının olabileceğini hatırlatmak isteriz. Lütfen daha fazla bilgi için Resmi Kurallar’ı inceleyin.

Diğer ayrıntıları öğrenmek ve yarışmaya girmek için googlesciencefair.com adresini ziyaret edin. Ayrıca, en son güncellemeler ve duyurular için bizi Google+ ve YouTube’da takip etmeyi unutmayın.

Projenize hemen bugün başlayın. Projenizin ayrıntılarını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Çünkü dünyayı değiştirme sırası sizde.

Google Science Fair

Post A Comment

Watch Dragon ball super